0 0Kr
Kundvagnen är tom
Glavni gradovi vode u Metropolisu
25 Mar

Prošlog tjedna u Capital One Areni, Philadelphia Flyers su poraženi 3: 1, a Washington Capitals zadržao je vodeću poziciju u gradskom području. Oni su jedan bod ispred New York Islandera. Ovdje se tisućama fanova pridružilo igri i svi pripremaju nogometni dresovi za sebe.

Na početku igre, Wilson je vodio Capitals na vodstvo od 1-0 u 3 minute i 52 sekunde u prvom tromjesečju. U drugoj četvrtini utakmice, Travis Boyd ponovno je postigao gol za momčad, a kapiteli su vodili s 2: 0. Voracek je u drugoj četvrtini utakmice 17:10, Voracek povukao za Philadelphia Flyers, a Capitals 2 je preuzeo vodstvo. Navijači u Washington Capitals Tröja počinju navijati za njih. Međutim, Philadelphia Flyers nije održala taj zamah. U 8:07 u trećoj četvrtini, Capitals je još jednom doveo do pobjede 3-1.

Capitals je vrlo dobra momčad, a oni su ponovno lideri metropole i ono što svi navijači očekuju. Čestitamo im ovdje.