0
dss 0
0 0Kr
Kundvagnen är tom
Kapitalfläktar gifter sig på sista dagen
06 Jun

Kapitalfläktar gifter sig på sista dagen

Kapitalerna gick in i Stanley Cup-finalen, vilket gjorde många fans upphetsade. Alex Schutz och Edie Lyons kommer inte att sakna det första spelet i 2018 Capitals Stanley Cup finalen, även på deras bröllopsdag. Paret bjöd in sina gäster att bära sina Capitals-NHL Tröjor och visade den tredje matchen i Cup-finalen mellan Capitals och Golden Knights genom en projektor vid en bröllopsmottagning på lördag.

De var bokade på bröllopet i oktober 2016, och det är inte känt att Capitalsfinalen kommer att gifta sig den 2 juni 2018 under solnedgången. Faktum är att de måste kämpa för tiden Birkby House och de verktyg som behövs för att visa spelet.

Vi får en artikel från en vän som frågar hur vi hanterar Capitals-spelet på bröllopsdagen, sa Edie Lyons. "Vi sa bara:" Vi har kunnat titta på spelet direkt på bröllopsdagen, men du måste ta med din Washington Capitals Tröja. "

Som en lojal fläkt är det värt att spendera tid att titta på sitt spel när som helst.

Du kan vara intresserad av produkterna nedan